Gmina Słupno
ROLNIKU SPISZ SIĘ SAM Print
Monday, 06 June 2016 08:51

ROLNIKU SPISZ SIĘ SAM

 

Czy średnia powierzchnia gospodarstw rolnych na Mazowszu nadal rośnie? Ilu właścicieli gospodarstw rolnych mieszka w dużych miastach? W jakim kierunku mazowieccy rolnicy specjalizują swoją działalność?

Odpowiedzi na te i inne pytania uzyskamy po przeprowadzeniu ogólnopolskiego Badania Struktury Gospodarstw Rolnych (R-SGR), którego kolejna edycja rusza od 1 czerwca 2016 r.

Najwygodniejszą i najprostszą formą pozwalającą zaoszczędzić czas jest samodzielny spis przez Internet. Właściciel gospodarstwa rolnego, w dogodnym dla siebie czasie, może wypełnić specjalny formularz na stronie internetowej GUS – https://rolnictwo.stat.gov.pl. Przyjazne formularze są dostępne po wprowadzeniu specjalnego loginu umieszczonego na indywidualnie adresowanych listach zapowiednich. Jest to metoda w pełni bezpieczna, ponieważ możliwość identyfikacji konkretnego gospodarstwa ma tylko Główny Urząd Statystyczny. Samodzielnie będzie można się spisać tylko w dniach od 1 do 9 czerwca! Jeżeli w tym czasie rolnik nie wypełni formularza na stronie internetowej, do końca lipca może spodziewać się telefonu z urzędu statystycznego lub wizyty ankietera.

W województwie mazowieckim ponad 23 tysiące rolników otrzymało listowną informację o obowiązkowym udziale w badaniu oraz o jego szczegółach. W samej tylko Warszawie ponad 800 właścicieli gospodarstw rolnych uczestniczy w badaniu, co stanowi niewielki udział wszystkich właścicieli zamieszkałych w stolicy.

Tylko udział w badaniach zapewni wiarygodną i rzetelną wiedzę o nas samych.

 

 

Warto zapamiętać:

Termin badania: 01.06. – 29.07.2016 r.

Termin spisu internetowego: 01-09.06.2016 r.

Adres strony internetowej do samospisu: https://rolnictwo.stat.gov.pl.

Infolinia telefoniczna badania: 22 279 99 99

Osoba do kontaktu: Anna Lenartowicz, tel: 22 464 20 85, This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

 
Konkur Powiatu Płockiego Print
Friday, 17 June 2016 07:52

Zapraszamy do udziału w konkursie Powiatu Płockiego

Regulamin konkursu, Zgłoszenie na konkurs, Oświadczenie

 
KOMUNIKAT Print
Monday, 06 June 2016 17:30

KOMUNIKAT

W związku z awarią pompy głębinowej na Stacji Uzdatniani Wody w Słupnie, na obszarze Słupna oraz części Cekanowa (tj. terenach obsługiwanych przez SUW Słupno), wystąpi spadek ciśnienia oraz przerwy w dostawach wody, natomiast w godzinach nocnych od 22 do 6 dostawy wody będą całkowicie wstrzymane. Powyższa sytuacja potrwa do czasu usunięcia awarii. Urząd Gminy w Słupnie dołoży wszelkich starań, aby awaria została usunięta w jak najkrótszym terminie.

 

Za utrudnienia przepraszamy

 
Informacja Print
Wednesday, 08 June 2016 06:02

 
ROLNIKU SPISZ SIĘ SAM Print
Monday, 06 June 2016 13:26

Szczegółowe informacje dostępne po kliknięciu na zdjęcie.